Arazi Uzmanı; İstanbul Ataşehir Bölgesinde Realty World Örnek Gayrimenkul çatısı altında ve güvencesinde hizmet veren profesyonel bir ekiptir.

Almaya karar verdiğiniz bir arazi için öncelikli olarak ofisimizde bir satış sözleşmesi imzalıyoruz. Bu sözleşmede karşılıklı olarak konuşulanları, ödeme toplam tutarını ve kaparo tutarlarını belirliyoruz. Tapu için gerekli evrakları sizden istiyoruz ve tapu açılış işlemlerinizi biz başlatıyoruz. Tapunun yapılacağı gün sizinle randevulaşıyor ve arazinin kayıtlı olduğu tapuya gidiyoruz ve sizin imzanızla satış tamamlanmış oluyor. Dilerseniz bu işlemleri vekaletle de bizlere yaptırabiliyorsunuz.

Portföyümüzdeki yerlerin mesafeleri günü birlik gezmeye uygun olmadığından sadece bir yatırımcıyı arazide görerek karar vermesi için gezdiremeyiz ancak aynı talepte bulunan birden çok yatırımcıyı bir araya getirerek toplu gezi turları düzenleyebiliyoruz.

Almak istediğiniz arazinin yeri, konumu, tapu bilgileri ve tüm resmi kayıtlarını ofisimizde gördükten sonra satış için bölgeye gidildiğinde arazinizi satın almadan önce sizlere gezdiririz.

Arazi Uzmanı portföyünde tapusuz yer bulundurmaz. Tüm işlemlerimiz resmi olarak yürütülür ve aldığınız arazinin niteliklerini tüm resmi kayıtlarını almadan önce bilirsiniz.

Arazi Uzmanı’nın tespit ettiği yatırıma uygun bölgelerdeki alım gücünün yüksek olması sebebiyle her zaman arazi fiyatlarını doğru alır ve değerinin altında fiyatlardan alır. Yatırımcının kendi başına hareket ederek bizim fiyatlarımıza ulaşma şansı yoktur.

Evet arazinizi sitemizde satabilirsiniz tabi ki yatırıma uygun bir arazi olduğunu düşünüyorsak. Bunun için arazinizi görüp araştırmasını yapıp sizinle yüz yüze gelmemiz gerekir.

Bizden aldığınız arazi yatırıma uygun bir yer olduğundan arazinizi olumlu olarak değerlendirir ve yatırımcı müşterilerimize teklif ederiz. Kısa sürede olumlu dönüşler olmazsa arazinizi aynı fiyattan biz alırız.

Arazi veya arsanız yatırıma uygun şartları taşıyorsa mutlaka değerlendirir öncelikli olarak yatırımcı müşterilerimize sunarız. Kısa sürede olumlu dönüşler olmazsa arazinizi biz alırız.