Arazi Uzmanı ekibimiz yatırıma uygun arsa ve arazileri sürekli takip eder ve bölgelerdeki gelişmeleri yakından inceler. Yatırımcımızın yüzünü güldüreceğine inandığımız bir yerin hızla bağlantılarını yapar ve bu yeri internet sitemizde yatırımcılarımızla buluştururuz. Ayrıca düzenli olarak yayınladığımız bültenlerde; yatırıma uygun yerlerin alımlarından yatırımcımızı haberdar eder.

Bir araziyi almaya karar verebilmek ne kadar önemli bir konuysa, o arazinin alım sürecinde dikkat edilmesi gerekenler de bir o kadar önemlidir. Arazi Uzmanı bir arazinin alımı noktasında; doğru araziyi tespit etmenin ötesinde, arazi hakkında ayrıntılı bir araştırma yapar ve arazinin tüm kayıtlarını ilgili birimlerden çıkartarak araziyi sorunsuz bir şekilde alabilmenize en uygun zemini hazırlar. Böylece aldığınız bir arazide kötü sürprizlerle karşılaşma riskiniz olmaz. Ayrıca Arazi Uzmanı; satın almak istediğiniz arazi üzerinde kredi kullanımınıza da yardımcı olur.

Arazi Uzmanı portföyünde bütçenize uygun bir arazi mutlaka vardır. Bilgi almak için bizi çekinmeden arayabilirsiniz.

İnternet sitemizde satışa sunulmuş olan araziler ayrıca düzenli olarak çıkarılan bültenlerde tanıtılır ve bu tanıtımlar e-mail yoluyla yatırımcılarımıza ulaştırılır. Yatırımcısını bulmuş bir arazinin tüm satış işlemleri ekibimizde ki konusunda uzman kişiler tarafından gerçekleştirilir. Arazilerimizin satış gücünü yükseltebilmek ve yatırımcımıza daha iyi hizmet verebilmek için web sitemize yatırım yapmaya devam ederken, sosyal medyayı da son derece etkin bir biçimde kullanıyoruz.

Arazi satışında doğru zamanı yakalayabilmek her zaman önemli olmuştur. Araziden maksimum kazanç sağlayabilmeniz için doğru zamanlama ile birlikte  hareket eden çok sayıda parametre bulunmaktadır. Arazi Uzmanı ekibi satmayı düşündüğünüz araziniz için sizin adınıza en uygun koşulları hazırlar ve sizi doğru alıcıyla yüz yüze getirir. Arazi alışında göstermiş olduğumuz titiz çalışmaların bir dönüşümü olarak, arazi satışlarımız da da çok ciddi bir avantaja sahip oluruz. Size sattığımız bir arazi, prim yapmış ve yeni potansiyel müşteriler bulmuş ise; siz satışa koymamış bile olsanız biz size yeni teklifler sunabiliriz.

Satışı yapılmış ve tüm anlaşmaları sağlanmış bir arazinin resmi satış sürecinde gerekli olan evraklar sizlerden istenir ve tapu açılış işlemleri ekibimiz tarafından başlatılır. Arazinin sorunsuz satılabilmesi için tüm kurumlardan gerekli işlemler eksiksiz olarak tamamlanır. Tapunun tarafımıza verdiği randevu tarihinde ekibimiz satış işlemi boyunca yanınızda bulunur. Dilerseniz ekibimiz vekalet ile tüm işlemlerinizi sizin adınıza yürütür.

Arazi Uzmanı ekibi sahada ki başarılı çalışmalarını aynı düzeyde internet ortamına taşıyabilmek için maksimum gayreti göstermektedir. İnternet sitemizin satış gücümüzde oynadığı rolü çok iyi biliyor ve bu nedenle sitemiz için tüm yatırımları yapıyoruz. Arama motorlarındaki etkinliğimiz sizlerle çok daha kısa sürede tanışabilmemize imkan sağladı. Arazi uzmanı portföyünü ve yeni yatırım alanlarını her gün yüzbinlerce yatırımcısına e-mail yoluyla bildirmektedir.