Arazi Uzmanı; İstanbul Ataşehir Bölgesinde Realty World Örnek Gayrimenkul çatısı altında ve güvencesinde hizmet veren profesyonel bir ekiptir. ARAZİ UZMANI; alanında uzman gayrimenkul danışmanlarıyla çalışan, yatırımlarınıza doğru yön verebilmek için kendisini sürekli güncel tutan, teknolojinin tüm imkanlarından istifade ederek rakipleriyle arasında ciddi bir fark oluşturan, dışarıdan işinizi takip eden bir danışmanlık firması formatının dışına çıkarak, bugüne kadar gayrimenkul danışmanlığı hakkında beyinlerde oluşmuş tüm kalıpları yıkan ve sahasında ihtiyaç duyduğunuz her an sizin yanınızda tüm imkanlarıyla durabilen profesyonel bir gayrimenkul danışmanlık firmasıdır.

Doğru bir yatırım yapabilmek için hiç şüphesiz en önemli şey kapsamlı bir araştırmadır. İyi bir araştırma yapabilmek için ise size gerekli olan şey zamandır. Arazi Uzmanı tüm zamanını size zaman ve dolayısıyla PARA kazandırabilmek için harcıyor.

İnternet üzerinden arazi satışı yapan, portföyü bizimkinden çok daha geniş web sitelerini görmüş olabilirsiniz ancak kesinlikle aynı işi yapmadığımızı bilmenizi isteriz. Biz portföyümüze bir arazi veya arsayı sadece satışa çıktığı için alıp koymayız. Satılmak istenen yeri öncelikli olarak gider görür ve etüt ederiz. Arazinin fiyat dahil tüm avantaj ve dezavantajlarını sizin adınıza inceler, gerçekten yatırıma uygun olduğunu düşünüyorsak ilana çıkarız ve bu arazinin tapusu müşterimize yapılana kadar tüm aşamaları bizzat takip ederiz. Emsal bir araziyi biz olmadan bulabilmiş olsaydınız sizi temin ederiz bizim fiyatımızdan daha aşağıda bir fiyattan alamayacaktınız. Tek karınız harcadığınız ciddi zaman ve aldığınız riskler olacaktı. Bizden aldığınız bir arazide mutlu olmadığınızı düşünür ve kararınızı sorgularsanız, aldığınız araziyi sizin adınıza satmamız için bize teklif edebilirsiniz. Tüm yatırımlarınızda bol ve hayırlı kazançlar elde etmeniz dileğiyle.